Petrico park  to przepiękna rustykalna sala zlokalizowana 20 Km od Koszalina w województwie zachodniopomorskim. Jeżeli marzy wam się rustykalne wesele lub wesele w stylu boho to trafiliście idealnie. Petrico Park leży obok drogi krajowej nr 6, dlatego dojazd z Koszalina jest bardzo łatwy i szybki. Łukasz jest osoba pasjonującą się fotografią, dlatego wyróżnieniem było dla mnie to, że właśnie mnie wybrali na swojego fotografa ślubnego.

Ślub i wesele w takim stylu idealnie wpisuję się w mój gust. Przygotowania były zorganizowane na miejscu, dzięki temu mogliśmy bardziej skupić się na parze młodej. Tym razem para młoda zdecydowała, że tzw. first look się nie odbędzie, ich marzeniem było to, a by zobaczyli się dopiero w momencie ceremonii. To cudowne, że coraz więcej z was łamie zasady i robi swój ślub na własnych zasadach.

Ślub cywilny w plenerze odbył się w ogrodzie sali weselnej Petrico Park. Miejsce to przyzdobione jest piękną makramą, która nadaje temu miejscu piękny klimat. Po ceremoni tylko kroków dzieliło nas do rozpoczęcia wesela.

Zobaczcie sami reportaż z tego wyjątkowego dnia 🙂