Z Patrycja poznałyśmy się w przedszkolu. Do tej pory pamiętam, jak razem siedziałyśmy nad zupą, której nie chciałyśmy zjeść. Zdania są podzielone. Moim zdaniem zdaniem to była zupa owocowe, Patrycja mówi, że pomidorowa. Niestety po przedszkolu nasze drogi się rozeszły, a po 20 latach znowu się złączy, żebym mogła uwiecznić najpiękniejszy dzień w ich życiu.

Ślub odbył się w Parafii Św. Kazimierza w Koszalinie. Kto jest z Koszalina ten wie, że kościół jest piękny, a najpiękniejsze są w nim schody, które prowadzą do ołtarza.

Na wesele pojechaliśmy do sali “petrico – od nowa” i powiem szczerze, że totalnie nie spodziewałam się tak pięknej sali i otoczenia. Jeżeli marzy wam się ślub w stylu rustykalnym to będzie strzał w 10! Piękny wystrój, miła obsługa, piękna okolica. Naprawdę warto!

Patrycja z Karolem oraz jego brat bliźniak z narzeczoną również siedzą w weselnym biznesie. Ich specjalność to piękne, smaczne i kolorowe drinki, które pewnie nie raz przewiną się wam podczas oglądania tej galerii. Jeżeli wam też marzą się takie drineczki na swoim ślubie koniecznie do nich napiszcie! Możecie ich znaleźc na facebooku: K&K Drink Bar https://www.facebook.com/kk.drinkbar

O oprawę muzyczną zadbał: Dj Matee https://www.facebook.com/agencjaDjMatee

Piękny makijażto zasuga Adrianny Styrenczak: https://www.facebook.com/studioklasyka