Czy kiedykolwiek marzyliście o romantycznym ślubie w plenerze? Justyna i Maciej postanowili zorganizować swoją ceremonię ślubną w uroczym Petrico Park koło Koszalina. To miejsce zachwycił o ich swoją piękną przyrodą, którą można podziwiać na każdym kroku. Jednak nie tylko krajobraz był wyjątkowy. Zdecydowaną zaleta tego miejsca jest piękna sala weselna, która została odremontowana ze starej stajni oraz duża baza noclegowa dla waszych gości

Moja Para Młoda wzięla ślub w uroczym miejscu, w pięknym widokiem na jeziorko. Przepiękna, zwiewna suknia Panny Młodej, idealnie komponowała się z romantycznym klimatem ceremonii. Ślub w plenerze to zawsze niezapomniane chwile, a dla Justyny i Macieja był to moment, który na zawsze pozostanie w ich sercach.

Po ceremonii ślubnej para i ich goście przenieśli się do odnowionej stajni, która znajduję się 100 m od miejsca zaślubin. Wnętrze stajni zostało pięknie udekorowane i przygotowane na ten wyjątkowy dzień. Para Młoda mieli okazję zatańczyć swój pierwszy taniec jako małżeństwo w romantycznej atmosferze, którą tworzyły m.in. klimatyczne oświetlenie i dekoracje.

Wiele par decyduje się na organizację ślubu plenerowego, ponieważ to niezapomniane doświadczenie. Każda para może mieć pewność, że uroczystość ta na długo pozostanie w ich wspomnieniach. Ja jestem im ogromnie wdzięczna, że to właśnie mnie wybrali jako swojego fotografa ślubnego.

Więc jeżeli szukacie idealnego miejsca na organizację Waszego ślubu plenerowego, Petrico Park Koszalina będzie dla Was idealne. Komfortowy dojazd to tego miejsca oraz lokalizacja jedynie 25 km od Koszalina jest niewątpliwym atutem tego miejsca. Odnowiona stajnia to również miejsce, w którym zorganizujecie niezapomniane wesele. To miejsce zaskakuje mnie za każdym razem kiedy tam wracam, każdy ślub jest inny, każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, a jedzenie w czołówce sal weselnych, na których byłam 🙂

Zobaczcie sami 🙂